Dziekanat

Dziekanat

Adres: ul. C.K. Norwida 31
50-375 Wrocław

Dziekanat ds. studenckich phone 71 320-5244

Dziekanat ds. studiów doktoranckich i przewodów doktorskich phone 71 320-5107

English Division Dean's Office phone 71 320-5457

email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

icon htmlDojazd

Dziekanat Wydziału Medycyny Weterynaryjnej jest otwarty według poniższego harmonogramu:

poniedziałek i piątek w godz. 09.00 - 13.00

wtorek, środa i czwartek w godz. 10.00 - 14.00.

Drodzy Studenci i Doktoranci, w trosce o wasze i nasze zdrowie prosimy o stosowanie się do poniższych zasad obowiązujących społeczność akademicką UPWr podczas epidemii Sars-cov-2:

1. We wszystkich obiektach i pomieszczeniach uczelni obowiązuje konieczność zasłaniania ust i nosa. Należy również odkazić ręce przy wejściu do budynku lub dziekanatu.
2. W dziekanacie mogą równocześnie przebywać 2 osoby z wyjątkiem pracowników dziekanatu.
3. Przed i w pomieszczeniu dziekanatu należy zachować dystans społeczny min. 1,5 m.
4. Wizyty w dziekanacie powinny zostać ograniczone do niezbędnego minimum.
5. Nadal preferowaną formą komunikacji i załatwiania spraw jest kontakt mailowy i telefoniczny (działają wszystkie telefony stacjonarne do pracowników dziekanatu w godz. 8-14).
6. Nadal dokumenty można przesyłać mailowo na adresy pracowników dziekanatu korzystając wylącznie z poczty USOS lub wysyłać pocztą.
7. Nie wolno przychodzić na uczelnię jeśli występują objawy kliniczne wskazujące na zakażenie SARS-CoV-2 lub miało się kontakt z osobą zakażoną lub podejrzaną o zakażenie w ciągu ostatnich 2 tygodni.
8. W razie wystąpienia jakichkolwiek objawów zakażenia SARS-CoV-2 należy skontaktować się telefonicznie ze stacją sanitarno-epidemiologiczną, oddziałem zakaźnym, a w razie pogarszania się stanu zdrowia zadzwonić pod nr 999 lub 112, a na terenie Uczelni - niezwłocznie zgłosić ten fakt pracownikowi dziekanatu.

Komunikaty w sprawie śledzić można na bieżąco na stronie głównej Uczelni https://www.upwr.edu.pl/


Kierownik dziekanatu

mgr Bożena Doszyń, phone 71 320-5107 email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pracownicy dziekanatu

mgr Łukasz Homa, z-ca kierownika phone 71 320-5107 email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Studia polskojęzyczne

mgr inż. Katarzyna Mikrut, specjalistaphone 71 320-5244  email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Anna Rosłaniec, samodzielny referent phone 71 320-5244 email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

mgr Karolina Skuza, specjalista phone 71 320-5244  email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Studia anglojęzyczne

mgr Agnieszka Kłapkowska, specjalista phone 71 320-5457
email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zaloguj się