Uruchomienie nowego serwisu www.wet.upwr.edu.pl

Szanowni Państwo,

witamy na nowej stronie internetowej Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu.

Dotychczasowy portal Wydziału będzie pełnił funkcję archiwalną i planowane jest jego całkowite wygaszenie, najpóźniej do końca roku 2018.

W związku z tym, że strona jest niezwykle rozbudowana treściowo i strukturalnie, jak również stanowi duży przeskok technologiczny w stosunku do starego serwisu, prosimy o zgłaszanie wszelkich problemów z działaniem nowego portalu, mailowo, na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Strona może być tymczasowo błędnie wyszukiwana przez google, w związku z jej indeksowaniem. Prosimy odwiedzać nowy serwis poprzez wpisywanie głownego adresu www.wet.upwr.edu.pl.

Przypominamy, że zgodnie z informacjami przekazanymi na posiedzeniach Rady Wydziału, jednostki zobligowane były do zaktaulizowania swoich danych. Dane jednostek, które tego nie uczyniły, zostały przetransportowane ze starego serwisu.

Dostęp do logowania dla uprawnionych członków Rady Wydziału można uzyskać poprzez resetowanie hasła lub prośbę o jego nadanie przez administratora, mailowo, na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.