EAEVE General Assembly 2018

Przedstawiciele władz wrocławskiego Wydziału Medycyny Weterynaryjnej wzięli udział w obradach Zgromadzenia Ogólnego The European Association of Establishments for Veterinary Education (EAEVE). Spotkanie miało miejsce w dniach 31.05 - 01.06.2018 r. w Hanowerze.

EAEVE jest jedną z najbardziej prestiżowych na świecie organizacji, której statutowym celem jest troska o zachowanie jak najwyższych standardów kształcenia na europejskich wydziałach weterynaryjnych.

Nasz Wydział cieszy się prestiżową akredytacją tej organizacji, co oznacza najwyższą jakość w kształceniu lekarzy weterynarii.

Skład wrocławskiej delegacji: Dziekan prof. dr hab. Krzysztof Kubiak, Prodziekan ds. studenckich dr Stanisław Dzimira, Prodziekan ds. współpracy z zagranicą i studiów anglojęzycznych dr Katarzyna Kosek-Paszkowska.

Na zdjęciu poniżej przedstawiciele polskich wydziałów weterynaryjnych, podczas obrad EAEVE General Assembly 2018.

eaeve2018