Uroczyste rozpoczęcie roku akademickiego

W dniu 29 września 2018 r. o godz. 8.30 w Auli Jana Pawła II Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu odbyły się uroczystości immatrykulacyjne na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, które były częścią dnia wstępnego dla studentów I roku weterynarii.

Zebranych gości przemówieniem przywitał Dziekan Wydziału, prof. dr hab. Krzysztof Kubiak, a swoje krótkie wystąpienia mieli również Prodziekan ds. studenckich dr Stanisław Dzimira i Prodziekan ds. zagranicznych i studiów anglojęzycznych dr Katarzyna Kosek-Paszkowska.

Podczas uroczystości przysięgę złożyli uczestnicy I roku studiów doktoranckich, nowo przyjęci studenci studiów stacjonarnych, niestacjonarnych i English Division.

Wręczono również indeksy doktoranta.

W imieniu władz Dziekańskich witamy nowych członków społeczności akademickiej Wydziału i życzymy powodzenia!