Seminarium dotyczące embriotransferu u bydła

tbr

Towarzystwo Biologii Rozrodu, oddział Wrocław, uprzejmie zaprasza pracowników, doktorantów i studentów Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu na seminarium dotyczące embriotransferu u bydła w ramach Warsztatów TBR Oddział Wrocław, obejmujące dwa zagadnienia:

„Status of ET in Germany and other EU countries" i „Practical aspects of ET in cattle"

Prowadzący: Dr Uwe Kuchenmeister, europejski specjalista rozrodu, IETS, ECAR, uznany autorytet w dziedzinie embriotransferu dużych zwierząt.

Seminarium (w języku angielskim) odbędzie się 14 stycznia 2019 r. (poniedziałek), godzina 13.00 w sali nr 2 (parter) Katedry Rozrodu z Kliniką Zwierząt Gospodarskich Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, pl. Grunwaldzki 49.