Uroczyste absolutorium Wydziału Medycyny Weterynaryjnej

W dniu 13 kwietnia 2019 r. w Auli Jana Pawła II w Centrum Naukowo-Dydaktycznym Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu odbyła się Promocję Doktorów oraz Absolutorium Absolwentów rocznika 2013-2019.

Uroczystość odbyła się zgodnie z jej programem:

· Gaude Mater Polonia,
· Wystąpienie prof. dr. hab. Krzysztofa Kubiaka, Dziekana Wydziału Medycyny Weterynaryjnej,
· Wręczenie medali,
· Promocja doktorów nauk weterynaryjnych,
· Przyrzeczenie lekarskie i wręczenie dyplomów lekarzy weterynarii Absolwentom,
· Wręczenie nagród,
· Wykłady okolicznościowe: prof. dr hab. Bożeny Obmińskiej - Mrukowicz nt. „Nowe trendy w farmakologii weterynaryjnej” oraz dr. hab. Marcina Wrzoska nt. "How neuro system influences our life",
· Wystąpienia przedstawicieli Absolwentów i Samorządu Studenckiego,
· Wystąpienie Prezesa Stowarzyszenia Absolwentów UPWr prof. dr. hab. inż. Jerzego Bieńka,
· Gaudeamus.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Państwu za udział w tym podniosłym wydarzeniu.

Życzymy powodzenia naszym absolwentom, a wypromowanym doktorom dalszych sukcesów naukowych.

Składamy serdeczne gratulacje dla osób odznaczonych medalami i wyrazy wdzięczności dla sponsorów nagród.

Więcej zdjęć znajdziecie Państwo na www.upwr.edu.pl

absolutorium med wet 2019 64