Zmarł Pan dr. n. wet. Zdzisław Jopek

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 8 maja 2019 roku zmarł ŚP. dr nauk weterynaryjnych ZDZISŁAW JOPEK.

Odszedł od nas wieloletni nauczyciel akademicki, niekwestionowany autorytet z zakresu toksykologii weterynaryjnej, wychowawca wielu pokoleń lekarzy weterynarii, znakomity dydaktyk i organizator, szanowany przez studentów, ceniony przez przełożonych i lubiany przez współpracowników. Człowiek wielu pasji, o wielkim sercu, pełen optymizmu i uśmiechu.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w środę 15 maja 2019 roku o godz. 12.00 w Kościele Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski we Wrocławiu - Klecinie, ul. Karmelkowa 94, po czym nastąpi pożegnanie Zmarłego na Cmentarzu Parafialnym przy ulicy Zabrodzkiej.

W imieniu Dziekana, Rady oraz całej społeczności akademickiej Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu składamy serdeczne wyrazy współczucia dla rodziny i przyjaciół Pana Doktora.

www ZJopek