Absolutorium rocznika 2014-2020 nie odbędzie się

Na podstawie Zarządzenia nr 87/2020 Rektora Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu z dnia 11 marca 2020 roku w sprawie przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się wirusa SARS- CoV-2 wśród członków społeczności Uniwersytetu Przyrodniczegowe Wrocławiu informuję z przykrością, że Uroczyste Absolutorium Wydziału Medycyny Weterynaryjnej rocznika 2014-2020 planowane na 18 kwietnia 2020 r. nie odbędzie się.

Drodzy absolwenci, informuję że istnieje możliwość przesłania kompletu dyplomów ukończenia studiów na kierunku „weterynaria” na wskazany adres listem poleconym za potwierdzeniem odbioru na koszt Wydziału. W tym celu proszę kontaktować się wyłącznie przez USOSweb z panią Katarzyną Mikrut, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W mailu prosimy o podawanie adresów, na które mają być wysłane komplety dyplomów. Jednocześnie informuję, że Dziekanat nie ma możliwości przesyłania dokumentów pocztą kurierską.

Zaplanowane na dzień 18 kwietnia 2020 r. inne uroczystości – Promocja Doktorska oraz nadanie tytułu „Profesor Honorowy Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu” odbędą się w innym terminie.

Dziekan

prof. dr hab. dr h.c. Krzysztof Kubiak