Wyjazdy w ramach programu ERASMUS+ w roku akademickim 2020/2021

Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem na wyjazdy w ramach programu ERASMUS+ w roku akademickim 2020/2021.

UWAGA! Rekrutacja na studia wyłącznie drogą online!

STUDIA

Od 27 kwietnia do 11 maja 2020 r.:

Rejestracja online (https://poczta.student.up.wroc.pl/erasmus/) oraz wysyłanie następujących informacji do Pani Anny Posadowskiej-Malarz (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.):

• formularz aplikacyjny (wygenerowany podczas rejestracji online) – skan z podpisem studenta, bez potwierdzenia średniej z dziekanatu
  • zaświadczenie z dziekanatu o pobieraniu stypendium socjalnego (skan)
  • zaświadczenie o stopniu niepełnosprawności (skan)
  • zaświadczenia potwierdzające działalność naukową i organizacyjną (skan)
  • międzynarodowy certyfikat językowy (skan)
  • informacja o zdanym egzaminie z języka obcego na UPWr: język i ocena (uwaga: nie ma możliwości poprawy oceny na egzaminie podczas rekrutacji)
  • informacja o braku oceny z egzaminu z języka obcego na UPWr
  • informacja o dodatkowym języku, który student chce zdawać podczas rekrutacji: jaki język (musi to być język urzędowy kraju, w którym znajdują się wybrane przez studenta 3 uczelnie).

Od 11 do 15 maja 2020 r.:

Egzaminy językowe online dla studentów, którzy:

• nie zdawali egzaminu z języka obcego na UPWr
  • nie posiadają międzynarodowego certyfikatu językowego
  • chcą zdawać dodatkowy język obcy.

Studium Języków Obcych będzie kontaktować się mailowo ze studentami i przekazywać informacje o czasie egzaminu.

22 maja 2020 r.:

Ogłoszenie wyników rekrutacji (drogą mailową).

PRAKTYKI

Rekrutacja na wyjazdy na praktyki w ramach programu Erasmus+ w roku akademickim 2020/2021 będzie prowadzona od 1 września 2020 r. do wyczerpania liczby miejsc.

Składanie wypełnionych podań przez studentów w Dziale Współpracy z Zagranicą do Pani Kamili Majchrzak (gmach główny, ul. M. Skłodowskiej-Curie 42, II piętro, pokój 201).

Informacja o wynikach zostanie udzielona każdemu indywidualnie drogą mailową.

Regulamin obsługi wyjazdów studentów, doktorantów, absolwentów i pracowników UPWr w ramach programu Erasmus+

Prezentacja ze spotkania informacyjnego