Pozostałe ogłoszenia (ogłoszczenia umieszczamy grzecznościowo, nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść, ogłoszenia starsze niż 6 miesięcy są usuwane)

Pozostałe ogłoszenia (ogłoszczenia umieszczamy grzecznościowo, nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść, ogłoszenia starsze niż 6 miesięcy są usuwane)

Praca dla lekarza weterynarii w woj. wielkopolskim

GABINET WETERYNARYJNY O PROFILU DZIAŁALNOŚCI ZWIERZĘTA GOSPODARSKIE POSZUKUJE LEKARZA WETERYNARII do pracy w woj. wielkopolskim (rejon miejscowości Krotoszyn – Pogorzela - Gostyń).

Kandydaci powinni:
- posiadać dyplom lekarza weterynarii,
- chcieć związać swoją karierę zawodową z bydłem i trzodą chlewną,
- potrafić zaangażować się w realizację powierzonych zadań,
- posiadajać zdolności organizacyjne,
- chcieć się rozwijać,
- być dyspozycyjni,
- posiadać prawo jazdy kat. B.

Gabinet oferuje:
- atrakcyjne wynagrodzenie
- możliwość udziału w szkoleniach, konferencjach krajowych i zagranicznych
- możliwość szybkiego rozwoju w nowoczesnym gabinecie weterynaryjnym
- auto służbowe oraz telefon.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV na adres elektroniczny: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 667205162.

Praca dla lekarza weterynarii w Głogowie

Prosimy o zapoznanie się z poniższym ogłoszeniem:

"Specjalistyczna Przychodnia Weterynaryjna w Głogowie przyjmie do pracy lub podejmie współpracę z lekarzem weterynarii na staż z dopłatą lub z doświadczonym lekarzem weterynarii. Możliwa współpraca b2b. Mile widziana umiejętność pracy w zespole.

Przychodnia bardzo dobrze wyposażona, dobrze rozumiejący się zespół, atrakcyjne wynagrodzenie, elastyczne godziny pracy.

CV prosimy wysyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., kontakt telefoniczny: 605 219 316

Dziękuję, ORIVET"

Praca dla lekarza weterynarii w Głogowie

Prosimy o zapoznanie się z poniższym ogłoszeniem:

"Specjalistyczna Przychodnia Weterynaryjna w Głogowie przyjmie do pracy lub podejmie współpracę z lekarzem weterynarii z doświadczeniem internistycznym w pełnym wymiarze godzin lub na część etatu. Mile widziana umiejętność pracy w zespole. Przychodnia bardzo dobrze wyposażona, dobrze rozumiejący się zespół, atrakcyjne wynagrodzenie, elastyczne godziny pracy.
CV prosimy wysyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., kontakt telefoniczny: 605 219 316".

Zaloguj się