Pozostałe ogłoszenia (ogłoszczenia umieszczamy grzecznościowo, nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść, ogłoszenia starsze niż 6 miesięcy są usuwane)

Oferta dla lekarzy weterynarii w rejonie Śląska Cieszyńskiego

" Kieruję wyjatkową ofertę do absolwentów Waszej Uczelni, polegajacą na możliwości zdobycia doświadczenia zawodowego w zakresie chirurgii małych zwierząt i obsługi w terenie zwierząt dużych.

Ponadto ze względu na przejście na emeryturę proponuję "szybką scieżkę" w kwestii zawarcia korzystnej umowy spółki, lub innej formy współpracy czy też dzierżawy, najmu, uwłaszczenia Przychodni z ponad półwiekową tradycją.

Współpracowałam w przeszłości z absolwentami Uczelni i zawsze była ona owocna i ciekawa.

W szczególności ofertę kieruję do absolwentów z rejonu Śląska Cieszyńskiego.

Łączę wyrazy szacunku , lek.wet. Halina Majer

Kontakt: