Pozostałe ogłoszenia (ogłoszczenia umieszczamy grzecznościowo, nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść, ogłoszenia starsze niż 6 miesięcy są usuwane)

Praca w przychodni weterynaryjnej na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu

Wymagania:
• czynne prawo wykonywania zawodu
• preferujemy minimum roczne doświadczenie w pracy na stanowisku lek. wet., szczególnie ze zwierzętami towarzyszącymi,
• poszukujemy osoby kompetentnej, odpowiedzialnej oraz sumiennie wykonującej zawód lekarza weterynarii.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie następujących dokumentów:
• CV i list motywacyjny,
• kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie
• kopie świadectw pracy, specjalizacje i inne
• oświadczenie o treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

Nowo otwarta przychodnia jest dobrze wyposażona w sprzęt i aparaturę. Ponadto, współpracuje z laboratoriami diagnostycznymi i innymi ambulatoriami Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu.

Oferujemy: zatrudnienie na etacie UP, docelowo zmianowy system pracy, wynagrodzenie zasadnicze + premie, możliwość rozwoju w ramach specjalizacji, szkoleń i konferencji.

Dokumentację należy składać w Sekretariacie Katedry, pok. 12, Plac Grunwaldzki 45, 50-366 Wrocław lub przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodatkowe informacje można uzyskać u Kierownika Katedry: 71 3205328 lub 601560751