Pozostałe ogłoszenia (ogłoszczenia umieszczamy grzecznościowo, nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść, ogłoszenia starsze niż 6 miesięcy są usuwane)

Praca dla lekarza weterynarii na wyspie Man w Wielkiej Brytanii

Prosimy o zapoznanie się z treśćią ogłoszenia:

"Klinika małych zwierząt Medicor Veterinary Practice poszukuje kolejnego, (najlepiej) doświadczonego lekarza weterynarii chętnego zamieszkać i pracować na małej Wyspie Man(UK). Wyspa Man leży pośrodku Morza Irlandzkiego. Mieszkańcy są przyjaźnie nastawieni, lubią spokojne spacery na okolicznych parkach, plażach i pagórkach i lubią też sporty ekstremalne, najlepiej motorowe!

My szukamy elokwentnego lekarza, który dołączy do naszego 10 osobowego zespołu. Czekamy na kogoś kto uwielbia psy i koty i inne mniejsze stwory. Wizyty naszych pacjentów odbywają się w przyjaznej, rodzinnej atmosferze i trwają ok 30 minut. Często są okraszone żartami i śmiechem.

Sama klinika jest położona przy trasie na lotnisko w wiejskiej okolicy. Nasza lokalizacja jest znana wszystkim mieszkańcom, ponieważ mieścimy się niedaleko mostku wróżek (Fairy Bridge).

Uwielbiamy nowości techniczne i inwestujemy w sprzęt diagnostyczny. Ciągle się rozwijamy i rozrastamy. Mimo, że jest to mała wyspa nie brakuje tu przypadków z zakresu chirurgii miękkiej (kochają tu wszelkiej wielkości buldogi) i ortopedycznej.

Nasz idealny kandydat to gaduła- specjalista i miłośnik zwierząt i ludzi!

Pensja jest uzależniona od doświadczenia, nasza oferta zaczyna się od £40.000 rocznie z niskim progiem podatkowym (max 20% ) jako że Wyspa Man jest uznawana za raj podatkowy.

Dodatkowo inwestujemy w naszych pracowników i mamy dodatkowe środki na kursy i szkolenia.

Oprócz standardowego urlopu gwarantujemy obowiązkowy dzień wolny w urodziny.

Klinika pracuje od poniedziałku do piątku. Sobota i Niedziela- dyżur telefoniczny na zmiany co kilka tygodni. Nikt nie lubi pracować w weekend, ale jak mus to mus i za to też płacimy więcej, żeby dało się odłożyć na fajne wakacje (50% stawki serwisu Out Of Hours/operacji dla Lekarza który przyjmie pacjenta)

Dobra znajomość języka angielskiego jest konieczna!

CV i list motywacyjny prosimy przysyłać na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript."

Zaloguj się