Przychodnia weterynaryjna przy Katedrze Epizootiologii z Klinika Ptaków i Zwierząt Egzotycznych

pl. Grunwaldzki 45

Rejestracja wizyt: 71 320 53 33 607 655 822

Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 7:30 - 15:00
lek. wet. Lucyna Ilnicka  71 320-5333 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Obserwacje w kierunku wścieklizny – urzędowo wyznaczeni lekarze weterynarii:
dr hab. Katarzyna Płoneczka-Janeczko, prof. uczelni

Usługi

1. Zwierzęta egzotyczne i dzikie:
  A) Profilaktyka
  B) Dermatologia
  C) Okulistyka
  D) Stomatologia
  E) Diagnostyka
  F) Chirurgia
  G) Szpital

2. Psy i koty
  A) Profilaktyka
  B) Choroby zakaźne
  C) Diagnostyka
  D) Stomatologia
  E) Chirurgia miękka
  F) Szpital

Pracownicy Przychodni
lek. wet. Lucyna Ilnicka  71 320-5333  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. W 2016 r. ukończyła studia specjalizacyjne „Choroby zwierząt nieudomowionych”. Od 2017 r. pracuje w Przychodni Weterynaryjnej Katedry Epizootiologii z Kliniką Ptaków i Zwierząt Egzotycznych UPWr. Zajmuje się leczeniem szerokopojętych zwierząt egzotycznych i dzikich. W domu towarzyszą jej papuga nimfa i gekon orzęsiony.