Informacje dla absolwentów

Informacje dla absolwentów

Warunkiem ukończenia studiów jest uzyskanie zaliczeń przedmiotów z 11-tu semestrów przewidzianych w programie studiów oraz złożenie [po dokonaniu ostatniego wpisu przez osobę odpowiedzialną za przedmiot, a także po sprawdzeniu wszystkich ocen (od 1 do 11 semestru) i danych osobowych (nazwisko, imię, data, miejsce urodzenia itp.) w systemie USOSWEB przez dyplomanta] n.w. dokumentów:

- podbita karta zobowiązań (wklejona na końcu indeksu) z pieczątkami z Działu Spraw Studenckich oraz Biblioteki Głównej - likwidacja zobowiązania (do pobrania),
- 4 fotografie (wym. 4,5 x 6,5 mm) w stroju wizytowym (jedno zdjęcie podpisane nazwiskiem i imieniem),
- potwierdzenie wniesienia opłaty za wydanie dyplomu ukończenia studiów w wysokości 60 zł (konto indywidualne studenta po zalogowaniu do USOSWEB),
- wypełniona ankieta absolwenta (do pobrania) i oświadczenie absolwenta (do pobrania),
- dokumenty potwierdzające dodatkowe osiągnięcia uzyskane w trakcie studiów.
Osoby ubiegające się o wydanie dodatkowego odpisu dyplomu w języku angielskim dołączają:
- wniosek o wydanie dodatkowego odpisu dyplomu w tłumaczeniu na język angielski (do pobrania),
- 1 fotografię (wym. 4,5 x 6,5 mm) jednaką z czterema fotografiami dołączonymi do dyplomu w języku polskim,
- potwierdzenie wniesienia opłaty w kwocie 40 zł (konto indywidualne studenta po zalogowaniu do USOSWEB).

W terminie do 30 dni od dnia załatwienia formalności związanych z wydaniem dyplomu, Uczelnia powinna sporządzić i wydać absolwentowi dyplom ukończenia studiów z dwoma odpisami i suplementem (ew. odpis i suplement w języku angielskim)
Przed odbiorem dyplomu należy upewnić się, czy dyplom jest już gotowy. W tym celu należy skontaktować się z osobą odpowiedzialna za wydawanie dyplomów Panią mgr Katarzyną Mikrut, telefonicznie phone 71 3205244 lub email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jeżeli absolwent nie będzie mógł odebrać dyplomu osobiście, wypełnia druk oświadczenia w obecności pracownika dziekanatu dotyczący upoważnienia do odbioru dokumentów.

Jeżeli absolwent nie będzie mógł uczestniczyć w Absolutorium niezwłocznie powiadamia o tym Dziekanat, osobiście, telefonicznie phone 713205244, lub e-mailowo email  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Osoby zgłoszone do ubezpieczenia zdrowotnego ZUS przez uczelnię, proszone są o wypełnienie i złożenie druku ZWUA w dziekanacie wraz z dokumentacją dotyczącą dyplomowania (proszę nie wpisywać daty) (do pobrania).

Zaloguj się