Praktyki studenckie

Praktyki studenckie

icon pdf Ramowy regulamin praktyk studenckich

Praktyki kliniczne

Pełnomocnicy:

Praktyka po IV roku – dr hab. Marcin Jankowski, prof. uczelni Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Praktyka po V roku - dr Jolanta Spużak Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Praktyka po IV i V roku English Division – dr hab. Kamila Glińska – Suchocka, prof. uczelni Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

icon pdf Program, zasady odbywania i zaliczania praktyki klinicznej

icon txt Porozumienie

icon txt Skierowanie

icon txt Zaświadczenie

icon txt Opinia

Praktyki hodowlane

Pełnomocnicy:

Praktyka na studiach stacjonarnych – dr hab. Paulina Jawor, prof. uczelni Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Praktyka na studiach niestacjonarnych -  dr Julia Miller Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Praktyka na studiach English Division – dr Agnieszka Żak Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

icon pdf Program, zasady odbywania i zaliczania praktyki hodowlanej

icon txt Porozumienie

icon txt Skierowanie

icon txt Zaświadczenie

icon txt Opinia

Praktyki w inspekcji weterynaryjnej

Pełnomocnicy:

Praktyka w inspekcji po IV roku – dr Monika Kasztura Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Praktyka w inspekcji po V roku - dr Sylwia Banaszkiewicz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Praktyka w inspekcji po IV i V roku English Division – lek. wet. Aleksandra Tabiś Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

icon pdf Program, zasady odbywania i zaliczania praktyk w inspekcji weterynaryjnej

icon pdf Porozumienie - 4 rok

icon pdf Porozumienie - 5 rok

icon pdf Skierowanie

icon txt Zaświadczenie

icon txt Opinia

Zaloguj się