Nabór na studia

Nabór - studia specjalizacyjne - epizootiologia i administracja weterynaryjna

Wydział Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, w porozumieniu z Krajową Komisją ds. Specjalizacji Lekarzy Weterynarii ogłasza nabór na pięciosemestralne SPECJALIZACYJNE STUDIA PODYPLOMOWE z dziedziny EPIZOOTIOLOGIA I ADMINISTRACJA WETERYNARYJNA.

Termin rozpoczęcia: luty 2020 r.

Koszt jednego semestru: 1800,00 zł

Osoby zainteresowane prosimy o zgłaszanie uczestnictwa na adres:

Zakład Chorób Zakaźnych i Administracji Weterynaryjnej,
Katedra Epizootiologii z Kliniką Ptaków i Zwierząt Egzotycznych
Wydział Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu,
pl. Grunwaldzki 45, 50-366 Wrocław
tel.: 0 71 3205 326, 3205 336
e.mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zgłoszenie powinno zawierać dokumenty przewidziane w Rozporządzeniu Ministra Rolnictwa i Gospodarki Żywnościowej z 15 listopada 1994 r. (Dz.U. z 28.11.1994 r., nr 131, poz. 667).

W myśl rozporządzenia warunkiem przyjęcia jest zgłoszenie przez zainteresowanego:
1) wniosku zawierającego imię i nazwisko wnioskodawcy, datę i miejsce urodzenia,
2) informację o przebiegu pracy zawodowej, ukończonych kursach specjalizacyjnych i ewentualnych publikacjach.,
30 odpis dyplomu lekarza weterynarii,
4) odpis zaświadczenia z okręgowej izby lekarsko-weterynaryjnej o stwierdzeniu prawa wykonywania zawodu,
5) deklarację co do pokrycia kosztów specjalizacji,
6) informację/document potwierdzający co najmniej 2 letni staż pracy.

Termin składania dokumentów na w/w adres upływa 31.12.2019 roku.

Kierownik Studium Specjalizacjnego
dr hab. Krzysztof Rypuła, prof nadzw. UPWr