Weterynaryjne Laboratorium Diagnostyczne Epi-Vet

icon linkstrona www Epi-Vet

Poniedziałek – piątek: 8.00–15.30

Kontakt
dr Michał Bednarski phone 71 320 5332 email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kierownik

Pracownicy
dr Przychodniak Iwona, kierownik ds. jakości phone 71 320-5337, 71 320-1040 email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
mgr Joanna Borkowska, specjalista phone 71 320-1041 email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
mgr Piotr Knap, st. technik phone 71 320-1042 email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Violetta Truszko, st. technik phone 71 320-1042 email vTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Weterynaryjne Laboratorium Diagnostyczne Epi-Vet działające przy Katedrze Epizootiologii z Kliniką Ptaków
i Zwierząt Egzotycznych Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu posiada wykwalifikowany i doświadczony personel.
Prowadzona w Weterynaryjnym Laboratorium Diagnostycznym Epi-Vet polityka systemu zarządzania jakością ma na celu pełną realizację zadań wynikających z ustawy o zapobieganiu powstawania odzwierzęcych chorób zakaźnych.
Weterynaryjne Laboratorium Diagnostyczne Epi-Vet zoobowiązuje się do wykonywania badań zgodnie z dobrą praktyką, na wysokim poziomie jakościowym pozwalającym utrzymać i doskonalić skuteczność systemu zarządzania jakością zgodnie z wymaganiami normy PN-EN ISO/IEC 17025:2005 +API/2007 +AC:2007 „OGÓLNE WYMAGANIA DOTYCZACE kompetencji laboratoriów badawczych i wzorcujących” oraz dokumentem Polskiego Centrum Akredytacji EA-04/10 „Akredytacja Laboratoriów Mikrobiologicznych”.
Laboratorium posiada dwie specjalistyczne pracownie: serologiczną oraz bakteriologii ogólnej, przez co oferuje szeroki zakres badań.
Więcej informacji znajdą Państwo na stronie www Epi-vetu: www: http://www.wet.up.wroc.pl/epivet/index.html