Weterynaryjne Laboratorium Diagnostyczne Epi-Vet

dr Iwona Przychodniak
71 320-1040

Pracownicy
mgr Joanna Borkowska, specjalista  71 320-1041 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
mgr Piotr Knap, st. technik  71 320-1042 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Violetta Truszko, st. technik  71 320-1042 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Weterynaryjne Laboratorium Diagnostyczne Epi-Vet zlokalizowane w Katedrze Epizootiologii z Kliniką Ptaków i Zwierząt Egzotycznych Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu posiada wykwalifikowany i doświadczony personel w dziedzinie mikrobiologii klinicznej oraz z zakresu weterynaryjnej diagnostyki laboratoryjnej ,chorób drobiu oraz zwierząt egzotycznych. Laboratorium pracuje według programu pozwalającego na elektroniczne wystawianie wyników badań mikrobiologicznych oraz faktur. Posiadamy bazę pacjentów, co pozwala na szybkie odszukanie wyników archiwalnych. Naszą ofertę kierujemy zarówno do przychodni weterynaryjnych, jak i hodowców bydła, świń, drobiu, psów, kotów i zwierząt egzotycznych. Laboratorium posiada dwie specjalistyczne pracownie: serologiczną oraz bakteriologii ogólnej. Laboratorium pracuje 5 dni w tygodniu w godzinach od 7.30 do 15.30. Materiał przyjmujemy od poniedziałku do piątku
w godzinach od 8.00 do 15.00 w punkcie rejestracji i przyjęć prób w laboratorium. Aby ułatwić Państwu dostarczanie materiału do badań istnieje możliwość przyjęcia prób również w innych godzinach po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu terminu oraz jeśli istnieje taka potrzeba można przesłać do nas odpowiednio zabezpieczony materiał pocztą kurierską w ciągu 24 h lub kurierem rowerowym po uprzednim telefonicznym uzgodnieniu ( tel: 693 024 035, 071 359 20 09 ). Weterynaryjne Laboratorium Diagnostyczne Epi-Vet świadczy usługi w postaci badań, a ich jakość wykonania wynika ze zdolności do właściwego stosowania określonych metod badawczych gwarantujących obiektywność wykonania i wiarygodność otrzymanych wyników. Uzyskiwane jest to przez ścisłe stosowanie systemu zarządzania jakością zgodnego z wymaganiami normy PN-EN ISO/IEC 17025:2005/AC:2007„Ogólne wymagania dotyczące kompetencji laboratoriów badawczych i wzorcujących”, normy PN-EN ISO 6579-1:2017-04 „Mikrobiologia łańcucha żywnościowego – Horyzontalna metoda wykrywania, oznaczania liczby i serotypowania Salmonella", DA-06 „Polityka dotycząca zapewnienia spójności pomiarowej”, PN-EN ISO 9000:2015-10 "Systemy zarządzania jakością. Podstawy i terminologia". Ponadto w 2011 roku Weterynaryjne Laboratorium Diagnostyczne pozytywnie przeszło audyt przeprowadzony przez niezależną jednostkę certyfikującą DEKRA.

Dekra

Mając na celu zapewnienie jak najwyższej jakości świadczonych przez nas usług oraz dążąc do spełnienia wymagań naszych klientów- zgodnie z postanowieniami normy PN-EN ISO/IEC 17025:2005/AC:2007 „Ogólne wymagania dotyczące laboratoriów badawczych i wzorcujących"- opracowaliśmy dla Państwa ankietę, dzięki której będziemy mogli poznać Państwa oczekiwania wobec świadczonych przez nas usług. Umożliwi to nam poznanie Państwa opinii i uwag w celu doskonalenia naszej działalności i maksymalnego zaspokojenia Państwa oczekiwań. Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących pobrania prób, metody dostarczenia ich do laboratorium oraz kosztów badania prosimy dzwonić na tel./fax: (71) 320 10 40, (71) 320 10 41, (71) 320 10 42 lub kontaktować się przez pocztę elektroniczną Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zakres badań

Polityka jakości